Varustus

  • Standardvarustus
  • o Lisavarustus
  • - Puudub
Varustus StandardActiveDynamicDynamic PlusLuxuryLuxury Plus
mugavusvarustus
Reguleeritav kiiruspiirik (ASL) 
Pakiruumi kate
12 V pistikupesa ees
Käetugi konsoolilaekaga
Salongi sisenemise valgustus
Tagumised elektriaknad
Valgustusega kindalaegas
Uksetaskud ees
Topsihoidikud ees ja taga
Kohanduv kiirushoidik (ACC)
Küljepeeglid: elektrilised ja soojendusega
Eesmised elektriaknad
Automaatne üles-alla liikumise funktsioon kõigil elektriakendel
Hämaraandur
Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
Juhi ja kõrvalistuja abikäepide
Elektrooniline seisupidur 
Käsitsi reguleeritava kõrgusega esituled--
Juhi ja kõrvalistuja päikesesirm koos peegliga-----
Manuaalne kliimaseade-----
Isetumenev tahavaatepeegel-
Vihmaandur-
Kahetsooniline automaatne kliimaseade-
Juhi ja kõrvalistuja päikesesirm koos peegli ja valgustiga-
Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem--
Nupust käivitamine--
Taskud juhi- ja kõrvalistme seljatoe tagaküljel--
Küljepeeglid: elektriliselt kokkuklapitavad--
Lombituled küljepeeglites----
Automaatselt reguleeritava kõrgusega esituled----
Niisutav NanoeTM õhupuhasti ----
istmed ja rool
Reguleeritava kõrgusega juhiiste
Käetugi ees
Kallutatav teleskooproolisammas
Suhtega 60 : 40 kokkuklapitavad tagaistmed
Istmekatted: tekstiil--
Elektriliselt reguleeritav nimmetugi juhiistmel-
Soojendusega esiistmed-
Nahkkattega rool-
Soojendusega rool --
Istmekatted: osaline nahkviimistlus----
Nahkistmed: must149014901490149014901490
Istmekatted: nahk--900900490490
Nahkistmed: licorice/beež----15501550
Nahkistmed must/lilla--15201520--
Nahkistmed: must/hall-1490----
turva
LED-päevatuled
Nõlvaltstardiabi (HAC)
Automaatsed kaugtuled (AHB)
Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
Kõrgele paigaldatud pidurituli (LED-tüüpi)
Ohutuspakett Toyota Safety Sense
SRS-turvakardinad ees ja taga
Turvavööde eelpingutid ja jõupiirajad
Veojõukontroll (TRC)
Tagumised LED-pidurituled
Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem (LDA) koos rooli korrigeerimisega 
Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)
Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS) koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga 
Lapselukk
Blokeerumatu pidurisüsteem (ABS) koos elektroonilise pidurdusjõujaotuse (EBD) ja piduriabiga (BA)
Juhi SRS-põlveturvapadi
Eesmised SRS-turvapadjad
Eesmised SRS-külgturvapadjad
Elektriline ja puldiga kesklukustus
Esi- ja tagaistmete turvavöö meeldetuletus
ISOFIXi istmekinnitid
Immobilisaator
Esitulede pesurid
Tagumised halogeen-liittuled--
Halogeen-esituled--
Tahavaatekaamera (staatiliste juhistega)-
Liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA)-
Eesmised udutuled (pirni-tüüpi) ---
Tagumised LED-liittuled----
Bi-LED-esituled----
Pimeala monitor (BSM)----
Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus (RCTA)----
Eesmised udutuled (LED-tüüpi)  ----
Lihtne nutikas parkimisabi (lihtne IPA)----
Parkimisandurid ees ja taga----
audio, video, kommunikatsioon
Lisasisend ja USB pistikupesa
Bluetooth®-i vabakäesüsteem
Haiuimekujuline antenn
Raadio/CD-mängija (MP3- ja WMA-failide taasesitus)-----
3,7-tolline mustvalge TFT-universaalnäidik-----
4 kõlarit-----
Multimeediasüsteem Toyota Touch 2 (8-tollise ekraaniga)-
6 kõlarit-
4,2-tolline värviline TFT-universaalnäidik-
Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem-690
JBLi esmaklassiline helisüsteem, 9 kõlarit---820-820
disain ja värvid
Tagumine spoiler
Nahkkattega käigukanginupp
Must armatuurlaua ülaosa----
Gunmetal Grey värvi iluliist armatuurlaua ülaosas----
Helesinise valgustusega esiuksed --
Toonklaas tagumistel akendel--
Läikivmust keskpiilar--
Helesinise valgustusega eesmised topsihoidikud --
Kroomitud ukseliist --
Tumelilla armatuurlaua ülaosa----
Must katus----
Anodeeritud sinine iluliist armatuurlaua ülaosas ----
Tumepruun armatuurlaua ülaosa----
Hõbedane iluliist armatuurlaua ülaosas----
Valge metallikvärv, Tokyo punane värv650650650650650650
Sport pakett142014201420142014201420
Kroompakett620620620620620620
Punase kleebise pakett420420420420420420
Metallikvärv430430430430430430
SUV pakett750750750750750750
veljed ja rehvid
Rehviparanduskomplekt
Rehvirõhu hoiatussüsteem (TPWS)
17-tollised terasveljed (10 kodaraga) (215/60R/17)-----
17-tollised valuveljed (5 kodaraga) (215/60R/17)-----
18-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (5 topeltkodaraga) (225/50R/18)----
18-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (10 topeltkodaraga) (225/50R/18)----
muu
Tekstiilist põrandamatid
Sõiduki registreerimine autoregistris380380380380380380
Lisagarantii 2 aastat469469469469469469
Lisagarantii 1 aastat335335335335335335
Liiklusohutuspakett sõiduautodel777777777777

Uus Toyota C-HR

Uudne lähenemine crossover’ile!
Toyota mudelivalikus silmapaistev C-HR väljendab Akio Toyoda sihikindlat soovi võimaldada suuremat stiilivabadust ja edendada inseneriloovust, et pakkuda veelgi suuremat sõidunaudingut.

Hind alates 17 990 €